O nas

 Nasze dzieci minus jeden

Mama - jesteś mamą!

Moment, ulotna chwila, w której pierwszy raz tak o sobie pomyślałaś, odmieniły twoje życie na zawsze.

Tata - jesteś tatą!

Myśl, dzięki której każde twoje doświadczenie nabiera innego sensu.

Dzieci potrafią w sekundę przewrócić do góry nogami nasz, tak dobrze znany świat.

I przewracają

Trzy mamy, trzech tatów i ich szóstka dzieci. Trzy rodziny, pięć dziewczynek i jeden chłopak. Trzy inne podejścia do życia i milion codziennych zmagań, które pokazują jak bardzo jesteśmy podobni. 

Dlatego w oparciu o własne doświadczanie macierzyństwa i tacierzyństwa stworzyliśmy produkty MaLilu, które dzięki swojej prostocie, praktyczności, ale i wyjątkowemu, spersonalizowanemu designowi ułatwiają nam bycie mamami i tatusiami. Kupując nasze produkty możesz mieć pewność, że każdy jest unikalny i niepowtarzalny. Dlatego ilość każdego naszego modelu jest tak niewielka. 

Wiemy, że ty droga Mamo i Tato dbacie o bezpieczeństwo swoich dzieci. Wybierając dla nich produkty szukacie takich, które łączą w sobie wasze potrzeby, ale jednocześnie są interesujące dla waszych pociech. Chcecie, aby wasze dzieci rozwijały się i uczyły każdego dnia. Cenicie sobie nie tylko wygodę, ale również wyjątkowy i niepowtarzalny design. Dajcie waszym dzieciom przestrzeń do radosnego wyrażania indywidualnej osobowości pozwalając im na swobodną zabawę. 

Wybierając produkty MaliLu możecie mieć pewność, że zostały stworzone z miłości do najmniejszych, z miłości do naszych dzieci.

Mali Lu – made with love

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl