Jak powstało Malilu?

Pomysł na stworzenie marki Malilu zrodził się, gdy na świat przyszła nasza córka Nela. Zaczęło się od szycia dodatków do włosów , które spotkały się z pozytywnym odbiorem. Pół roku później na świat przyszła siostrzenica Neli, Marcelinka, wiec w świat robienia akcesoriów dla dziewczyn, wciągnęłam również moją siostrę. 

Wspólnie zaczęłyśmy tworzyć rzeczy, których brakowało nam dla naszych dzieci, a pierwszymi kolekcjami dzieliłyśmy się ze swoimi znajomymi i rodziną, którzy również mają dzieci. Odbiór był świetny, co motywowało nas do tworzenia nowych projektów. Pamiętam zarwane noce i szycie czapek, robienie kokardek jak tylko dziewczynki poszły spać. Rzeczy tworzyłyśmy metodą prób i błędów przez co często poprawkom nie było końca. Każdą rzecz testowałyśmy na dziewczynkach pod względem wygody i funkcjonalności więc cały czas ulepszałyśmy czapki, aż do momentu, kiedy zaczęły spełniać wszystkie wymagania. Początki były trudne, po drodze spotkało nas wiele problemów i też ogrom ciężkiej pracy, ale wizja stworzenia ciekawej marki, gdzie już w przyszłym roku znajdziecie tu wspaniałą kolekcje ubrań dla dzieci, tylko pchała nas dalej.

Bardzo się cieszymy, że możemy przedstawić Wam efekty naszej pracy i że po ponad roku pracy nad stworzeniem Malilu, mamy swoje miejsce gdzie możemy dzielić się z innymi naszymi, ręcznie szytymi produktami. 

Skontaktuj się

malilu.kontakt@gmail.comAstronautów 16/26, 02-154 Warszawa
Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.